Vždy s Vámi

Remarketing vám pomáhá oslovit uživatele, kteří někdy předtím navštívili váš web/eshop. Na základě sekcí webu, které navštívili, můžete těmto zákazníkům dokonce zobrazovat přizpůsobená reklamní sdělení. Vaše reklamy se jim můžou zobrazovat, když prochází jiné weby v Obsahové síti Google, nebo když na Googlu vyhledávají určité pojmy, které mají nějakou souvislost s vašimi produkty. To znamená, že když Vaše stránky na základě emailingové kampaně navštíví potencionální zákazník a s koupí zboží nebo služby není úplně rozhodnut, budeme mu toto rozhodnutí připomínat neustále dokola.

Remarketing je téměř nedílnou součástí emailingové kampaně, běžně jej také využívají firmy s klasickou webovou prezentací. Remarketing funguje velmi jednoduše.

Neuronmedia remarketing

Pomocí unikátního kódu, který Vám implementujeme do kampaně (newsletteru), sbíráme všechny adresáty Vaší kampaně, kteří přečetli Váš newsletter

Tyto adresáty uložíme do odpovídajícího seznamu pro následné oslovení. Remarketingové seznamy lze vytvořit pro libovolný produkt nebo jakoukoliv specifickou kategorii.

Vytvoříme několik reklamních bannerů, pomocí kterých se budete těmto návštěvníkům objevovat v rámci celé internetové sítě.

Uživatelé, jejichž ID cookies je zachyceno v seznamu, následně uvidí spuštěnou reklamu formou bannerové reklamy. Jedná se tedy o znovuoslovení těch, kteří již jednou byli na webových stránkách.